Kas seep ja vesi või näopuhastustooted?

Kas seep ja vesi või näopuhastustooted?

Alustame sellest, et tõenäoliselt oled kunagi tundnud, kuidas peale näo pesemist vee ja seebiga on tunne nagu näonahk kisuks? See tuleneb sellest, et suurem osa seepe kuivatavad näonahka ning seep üldse on oma olemuselt üsna agressiivne näonaha suhtes. Tänapäeval, kus õhusaastatus on suhteliselt kõrge, dekoratiivkosmeetika kasutamine algab aina nooremast east ning näonaha probleemid on väga levinud, siis vajad sa näonaha eest hoolitsemiseks õrnemaid ja efektiivsemaid tooteid.

Miks üldse on vaja näonaha eest hoolitseda?

Peamised põhjused miks peab naha eest hoolitsema, seda koorides ja puhastades:

 • Et eemaldada näolt surnud naharakud, mustus ja rasu ning ka dekoratiivkosmeetika või selle jäägid.
 • Et tagada naha tervis, pikaajaline värskus ja nooruslik jume.
 • Et aeglustada naha vananemist.
 • Et valmistada nahk ette seerumi ja/või kreemi peale kandmiseks.

Kui veendusid, et näonahka tuleb puhastada, siis tõstatub küsimus millise tootega.

Miks GMT BEAUTY näotooted on üle 10 aasta paljude lemmikud?

Kõik need tooted on looduslikud ja multifunktsionaalsed, sest koorivad, puhastavad, niisutavad ja pesevad näonahka samaaegselt. See võimaldab sul hoida kokku nii tooteid, raha kui ka aega.

Lisaks nahka puhastavale toimele on suurimaks kasuteguriks sulle see, et kõik puhastavad tooted sisaldavad aktiivset nahka niisutavat ainet – pentavitiini (Saccharide Isomerate). Niisutava aine molekulid imenduvad nahka puhastamise käigus ning sa ei pese neid maha ka nägu loputades. Kindlasti oled kuulnud, et terve ja noorusliku näonaha saladus on naha regulaarne niisutamine? See on nagu lille kastmine. Regulaarselt ja õigesti kastetud lill õitseb kaunilt ning rõõmustab vaatajat.

GMT BEAUTY tooted näo puhastamiseks

Kuidas valida näopuhastustoodete vahel see õige?

Töötades välja neid näopuhastusvahendeid konsulteeriti väga paljude erinevate inimestega, et luua sinu jaoks pea täiuslikud tooted, et saaksid hoolitseda oma näonaha eest looduslike ja efektiivsete näopuhastusvahenditega.

Puhastav näokoorija – CLEANSING FACE EXFOLIANT

Näopuhastusgeel – CLEANSING FACE GEL

Näopuhastusvaht – CLEANSING FACE FOAM

Puhastav näokoorija – CLEANSING FACE EXFOLIANT

Puhastav näokoorija – Cleansing Face Exfoliant

Milline on koorija toime?

 • Puhastav näokoorija puhastab naha sügavalt. Koorija sisaldab riisigraanuleid, mis puhastavad nahka mehaaniliselt ning eemaldavad näolt surnud rakud, mustuse, rasu ja meigi või meigi jäägid ning hoiab ära naha ketendamise. Koorija on nahale leebe, sest riisigraanulid on ümarate servadega ning ei tekita näonahale mikromarrastusi.
 • Samaaegselt nägu koorides teed sa näole ka mikromassaaži, mis parandab naha mikrotsirkulatsiooni ning parandab ka naharakkude ainevahetust.
 • Hoiab ära pooride ummistuse ja akne
 • Kiirendab naha taastumist ja uute rakkude moodustumist, muudab naha siledamaks ja annab sära.
 • Koorimine „avab“ naha pealmise kihi ning lihtsustab seerumide, maskide ja näokreemide imendumist. Kui nahk on eelnevalt puhastatud, siis töötavad seerumid, maskid ja kreemid efektiivsemalt ning kauem. Ka kosmeetikatoote kulu on väiksem. Kui nahk on eelnevalt puhastamata, siis nahk jääb „suletuks“ ning peale kantav seerum või kreem ei imendu nii kiiresti ja efektiivselt ning sellest lähtuvalt ka ei tööta nii nagu sina soovid. See on nagu kreemi määrimine asfaldile – peale jääb, aga sisse ei lähe.
 • Parandab vereringet nahas, stimuleerib kollageeni tootmist, noorendab nahka ja hoiab ära kortsude tekke.

Kui tihti ja millal peaks kasutama näokoorijat?

Koorida võiks kord nädalas või kord kahe nädala jooksul. Koorijat on hea kasutada enne rannapuhkusele minekut. Siis koorid naha puhtaks ning päike hakkab paremini peale ning päevitus püsib kauem. See õpetus kehtib ka keha koorimise kohta.

Millisele nahale koorija sobib?

Koorija sobib küpsemale normaalsele ja kombineeritud nahale, aga eriti hästi rasusele nahale. Koorija sobib nii naisele kui mehele.

NB! Kindlasti ei sobi koorija sulle juhul, kui sul on õhuke, kuiv ja/või reaktiivne nahk. Parem on kasutada geeli või vahtu.

Kuidas kasutada koorijat?

Koorides kuivade kätega kuiva nägu toimivad koostöös piimhape ja abrasiivsed riisigraanulid, mis puhastavad nahka biokeemiliselt ja mehaaniliselt. Kuivalt koorides piisab ühest minutist täiesti. Samaaegselt imendub niisutav aktiivaine naha pealmistesse kihtidesse. Lisades vett aeglustub piihappe toime, aga jätkub riisigraanulite töö. Hakkab moodustuma vaht, mis peseb nägu. Pese ja loputa.

Koorides märgade kätega kuiva nägu toimivad abrasiivsed riisigraanulid ja vähem piimhape. Niisutav aktiivaine imendub nahka. Hakkab moodustuma vaht. Lisades vett vahu moodustumine jätkub ning piimhappe toime peatub. Pese ja loputa.

Koorides märgade kätega märga nägu toimivad abrasiivsed riisigraanulid. Niisutav aktiivaine imendub nahka. Hakkab moodustuma vaht. Lisades vett vahu moodustumine jätkub. Pese ja loputa.

Koorijat tuleb kasutada nii tihti, kui vaja ning nii harva kui võimalik.

Puhastav näokoorija – CLEANSING FACE EXFOLIANT

Näopuhastusgeel – CLEANSING FACE GEL

Näopuhastusgeel – Cleasing Face gel

Milline on puhastusgeeli toime?

 • Näopuhastusgeel on parim toode näonaha igapäevaseks puhastamiseks.
 • Geel on õrnema toimega kui koorija, sest ei sisalda abrasiivi.
 • Geel eemaldab nahalt mustuse, rasu, dekoratiivkosmeetikat (ka veekindlat kosmeetikat) ja selle jääke väga lihtsalt ja mugavalt.
 • Geeliga puhastamine „avab“ naha pealmise kihi ning lihtsustab seerumi, maskide ja näokreemide imendumist. Kui nahk on eelnevalt puhastatud, siis töötavad seerumid ja kreemid efektiivsemalt ning kauem.
 • Geel soodustab naha uuenemist, parandab naha tekstuuri ja silendab nahka, võitleb akne ja komedoonide vastu.

Millisele nahale geel sobib?

Geel sobib igas vanuses normaalsele ja kombineeritud nahale, aga eriti hästi rasusele nahale.

Kui sul on õhuke, kuiv ja/või reaktiivne nahk, siis kasuta just geeli või vahtu.

Geel sobib hästi ka meestele, sest seda on mugav ja lihtne kasutada – ei ole mingit raketiteadust – kandsid näole, hõõrusid vahule ning pesid maha.

Kuidas kasutada geeli?

 • Kandes geeli kuivade kätega kuivale näole hakkab toimima piimhape. Niisutav aktiivaine imendub nahka. Lisades vett hakkab moodustuma vaht ning piimhappe toime aeglustub. Pese ja loputa.
 • Kandes geeli märgade kätega kuivale näole toimib piimhape. Niisutav aktiivaine imendub nahka. Lisades vett hakkab moodustuma vaht ning piimhappe toime aeglustub. Pese ja loputa.
 • Kandes märgade kätega märjale näole niisutav aktiivaine imendub nahka. Hakkab moodustuma vaht. Lisades vett vahu moodustumine jätkub. Pese ja loputa.
 • Geeli võib kasutada kord nädalas ka kui koorivat (peeling) maski. Kanna geel kuivade kätega kuivale näole ning hoia peal kuni 7 minutit, seejärel pese maha. Selle hoolduse ajal toimib ja töötab näonahal piimhape ja niisutav aktiivaine.

Näopuhastusgeel – CLEANSING FACE GEL

Näopuhastusvaht – CLEANSING FACE FOAM

Näopuhastusvaht – Cleansing Face Foam

Kuidas kasutada vahtu?

 • Vaht sobib hästi mugavatele ja „laiskadele“, näo igapäevaseks puhastaamiseks, sest protsess on kiire ja lihtne: vaht niiskele näole, hõõruda ja maha pesta.
 • Vaht eemaldab nahalt mustuse, rasu väga lihtsalt ja mugavalt.
 • Vaht eemaldab ka dekoratiivkosmeetika ja selle jääke. Seda muidugi juhul, kui tegemist ei ole veekindla kosmeetikaga. Vaht sobib ideaalselt teismelistele.

Millisele nahale vaht sobib?

Vaht, ja ka geel, sobib igale nahatüübile, igale vanusele, nii naisele kui mehele. Seega võib üks toode olla terve pere käsutuses – alates teismelistest lõpetades vanavanematega.

Näopuhastusvaht – CLEANSING FACE FOAM

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.