GMT Beauty tootesarjad

the ESSENCE

Sinu kodused naturaalsed näohoolduse ja kehahoolduse tooted: näokoorijad, näokreemid, näoseerumid, näomaskid ning kehakoorijad, kehakreemid ja massaažiõlid.

NATURA CONCEPT PRO

Efektiivne profikosmeetika kosmeetikule ja massöörile näohoolduse ning kehahoolduse tegemiseks: näokoorijad, näokreemid, näoseerumid, näomaskid ning kehakoorijad, kehakreemid ja massaažiõlid.

MAMA CARE

Naturaalsed näohoolduse ja kehahoolduse tooted rasedatele ja noortele emadele – kehakreemid, näokreemid. Peamised probleemid – venitusarmid, tselluliit, lõtvunud nahk.

HAIRCARE

Juuksehooldus loodusest inspireeritud toodetega – šampoon, palsam ja juuksemask – tagamaks sulle terved, tugevad ja ilusad juuksed.MARINE COLLAGEN

Teadlased on tõestanud, et kollageeni seespidine manustamine, kombineeritult hüdrolüüsitud kollageeni sisaldavate näohoolduse ja kehahoolduse toodetega, taastab keha võime toota uut kollageeni.

SPORT&ACTIVE

Loodud aktiivsele inimesele, kes naudib treenimist ja soovib olla heas füüsilises vormis. Tooted aitavad kiiremini ja tõhusamalt valmistuda füüsiliseks tegevuseks ning vähendada vigastuste, nihestuste ja lihaskrampide ohtu.

MAXEYLASH

Võimalik, et Maxeylash ripsmeseerum on parim ripsmeseerum maailmas.PAGANO

Ülielegantsed ja praktilised meigitarvikud, mille hulgast leiad kõik sulle vajaliku: jumestuskreemi pintsli, kulmupintsli, meigisvammi, puudripintsli ja palju muud.