GMT Beauty tootesarjad

the ESSENCE

Sinu kodused naturaalsed näohoolduse ja kehahoolduse tooted: näokoorijad, näokreemid, näoseerumid, näomaskid ning kehakoorijad, kehakreemid ja massaažiõlid.

NATURA CONCEPT PRO

Efektiivne profikosmeetika kosmeetikule ja massöörile näohoolduse ning kehahoolduse tegemiseks: näokoorijad, näokreemid, näoseerumid, näomaskid ning kehakoorijad, kehakreemid ja massaažiõlid.

PAGANO

Ülielegantsed ja praktilised meigitarvikud, mille hulgast leiad kõik sulle vajaliku: jumestuskreemi pintsli, kulmupintsli, meigisvammi, puudripintsli ja palju muud.

MAMA CARE

Naturaalsed näohoolduse ja kehahoolduse tooted rasedatele ja noortele emadele – kehakreemid, näokreemid. Peamised probleemid – venitusarmid, tselluliit, lõtvunud nahk.

SPORT&ACTIVE

Loodud aktiivsele inimesele, kes naudib treenimist ja soovib olla heas füüsilises vormis. Tooted aitavad kiiremini ja tõhusamalt valmistuda füüsiliseks tegevuseks ning vähendada vigastuste, nihestuste ja lihaskrampide ohtu.

MARINE COLLAGEN

Teadlased on tõestanud, et kollageeni seespidine manustamine, kombineeritult hüdrolüüsitud kollageeni sisaldavate näohoolduse ja kehahoolduse toodetega, taastab keha võime toota uut kollageeni.

 

MAXEYLASH

Võimalik, et Maxeylash ripsmeseerum on parim ripsmeseerum maailmas.